Про нас

"Келі"- це не просто назва фірми.

Келі - це ім'я дочки засновника підприємства. Ім'я, яке мотивує, надихає і щохвилини гріє серце, це сенс його життя.

Історія підприємства почалася в місті Антверпен, Бельгія. Тут, в далекому 1977 році, засновник підприємства Шалва Базов почав втілювати в життя свої невичерпні оригінальні ідеї у вигляді ювелірних прикрас. В 1999 році було вирішено заснувати Приватне підприємство “Келі” в місті Вінниця, Україна, де, завдяки згуртованості з такими ж справжніми професіоналами, робота ювеліра з Антверпена набула нового розвитку. 


"Тут я зміг об'єднати європейський стиль ювелірних виробів і високу якість роботи українських майстрів. Спеціально, щоб створювати ексклюзивні ювелірні вироби з любов'ю з серця в руки покупця."

  • Чому обирають нас

Колекції "Келі" живуть і безперервно оновлюються. У них представлені ексклюзивні речі і витончені стильні, вироби доступні для широкої аудиторії. Їх бездоганне виконання забезпечують передові технології ювелірної індустрії, а також висококласна ручна робота, тому всі прикраси зберігають теплоту рук наших майстрів. Наш каталог прямо зараз готовий запропонувати вам незліченну кількість цікавих варіантів. З ціною від виробника.

Підкресліть свою унікальність не виходячи з дому.

  • Гідне обслуговування 

Щодня працюючи з коштовностями, ми знаємо, що є речі важливіші за золото і діаманти. На чому грунтується "Келі", що ми цінуємо понад усе?

Індивідуальний підхід до кожного клієнта і кваліфікована консультація з усіх питань. Безкоштовна доставка з інтернет - магазину «Келі» буде забезпечена в будь-яке місто України. Ми дуже відповідально і творчо підходимо до створення наших прикрас, любимо свою роботу і радувати наших клієнтів.

  • Наші реквізити

Приватне підприємство "Келі"

Україна ,21034, Вінницька обл., м. Вінниця , вулиця Максима Шимка , будинок 46-Б

Код ЕДРПОУ 30362831

Приватне підприємство " Келі" є платником єдиного податку та ПДВ.

keli.net.ua@gmail.com